Perfektní den

Určitě se vám také stane, že někdy máte den, který je od rána do večera prostě super! Tohle byl jeden z nich, a opravdu jsem si ho užíval. Sníh, skoky, střechy…všechno začíná na s a bylo to SUPER!

Plány na rychlo

Mě to začalo večer před akcí UrbanCultureGames, kde byl warmup jam zaměřený na Parkour a který jsem měl dát dohromady já. Vše jsem si tedy připravil, sepsal body co se musí zařídit, převézt, sestavit atd. Věci jsem měl začít zařizovat v 11:00 dopoledne. Kamarádi jeli na hory a začali mě přemlouvat ať se přidám, no jenže kdy?

perfektní den

Nakonec to dopadlo, že jsme v 7 ráno vyráželi na hory, těsně po 8 jsme už brázdili skoro prázdnou sjezdovku Chotouň! (y) Dvě hodiny na sněhu, občas hlíně když si člověk protáhl oblouček až do pole a jednom malém skoku stačili a jelo se rovnou do In Motion Academy, kde se připravilo lešení, bedny, nástupky a duchny na UCG WarmUp. Pro ně přijeli lidé z Radlické – Kulturní sportovny kde se event pořádal.

skaare

Urban Culture Games

Vše se postavilo, připravila se videa na promítání, DJ Fuuse začal hrát top hudbu. Po uvítání a menším úvodním slovu ode mě a kluků workouterů se začalo skákat. Já jsem vedl workshop pro pár lidí, kde jsme projeli přeskoky, sideflip, backflip a palmspin. Musím říct že jsem měl obrovskou radost jak jim to šlo! Dvě slečny a několik kluků skočili jen s menší pomoctí salto vzad, o šikmou bednu udělali palmspin a přes ní sideflip, prostě TOP.

perfektní den pavel cibulka

RoofCulture

Když jsme k večeru akci sklidili, díky za pomoc lidem kteří nám s tím pomohli, tak se nás cca 8 sebralo a šlo na vyhlídku nad Anděl. Teda na Anděl. Kluci, kteří lezou mnohem častěji než já a znají spoustu dostupných střech, nás vzali na střechu obchodního centra. Krásný výhled, super střecha a k tomu i šikovný fotograf, který mi zvěčnil.

perfektní den pavel cibulka rooftop

Prostě den, na který budu rád a dlouho vzpomínat. Jsem rád že se okolo sebe mám spoustu dobrých přátel, bez kterých bych si to nikdy takhle neužil!