Notice: Trying to get property of non-object in /data/pavelcib/html/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26
THERE IS ALWAYS A WAY

OSOBNÍ TRENÉR PARKOURU

CHCETE SE ZLEPŠIT V PARKOURU, PŘEKONAT STRACH NEBO SE NAUČIT POHYBOVAT V MĚSTSKÉM PROSTŘEDÍ?

Nabízím služby osobního trenéra parkouru v Praze. Sestavíme individuální tréninkový plán a každou lekci se zaměříme na určitou skupinu parkourových technik. Jako vystudovaný magistr na vysoké škole tělovýchovy a sportu Vám poradím i doplňující cviky, které můžete cvičit ve volném čase.

OSOBNÍ TRENÉR PARKOURU

CVIČENÍ S VLASTNÍ VAHOU

Parkour není jen o saltech a skákání ze střechy na střechu, trénink obsahuje hlavně cvičení s vlastní váhou, posílení středu těla a celkové zlepšení koordinace. Díky individuálnímu přístupu jsou tréninky vhodné pro jakékoliv věkové rozpětí.

PŘÍPRAVA NA EXTRÉMNÍ PŘEKÁŽKOVÉ BĚHYOSOBNÍ TRENÉR PARKOURU

Chystáte se na překážkový běh, jako je Spartan race, Predator race nebo mnoho dalších? Pokud máte obavy z překážek, které na vás čekají, soukromé lekce jsou pro vás to pravé!

MOŽNOST CVIČIT I V MENŠÍCH SKUPINKÁCH

Trénink je možné naplánovat i pro více lidí. Ideální je když jsou přibližně stejně kondičně zdatní a mají podobné cíle, čeho chtějí dosáhnout.

Osobní tréninky parkouru je možné naplánovat pravidelně několikrát týdně nebo i jednorázově pro zlepšení jednoho prvku.

KDE TRÉNINKY PROBÍHAJÍ?

Tréninky probíhají v parkourové hale IM Academy na Jarově 2 nebo po domluvě na venkovních spotech (Vltavská, I.P.Pavlova, Kublov atd.).

TRÉNINK PARKOURU JAKO DÁREK

Pokud má Váše díte, kamarád nebo přítel rád parkouru, můžete mu lekci domluvit třeba k narozeninám! Pro tyto příležitosti je zde i poukaz na lekci parkouru.

Cena

●cena 1000kč / hod.

●cena 500kč / hod. osoba – dva a více lidí na trénink

60 minutové lekce

+420 774 454 433

info@pavelcibulka.cz